top of page
_0002_Yoba_svanen.pdf.png
Yoba logo 2NY.png
yoba_sommerfuglen_edited.png
Yoba_blomsten_edited.png
_0013_yoba_frosken_edited.png
yoba_forside_edited.png

Våre instruktører er Yoba-sertifiserte,

de underviser yoga- og mindfulness-øvelser tilpasset barnas alder
og i samsvar med Yobas verdier.

Timene er lagt opp til opp til å være godt strukturerte med god variasjon mellom aktivitet og hvile. Kursene som går over flere ganger innehar en rød tråd med faste rammer og rutiner. Timene vil naturligvis være variable hos de ulike instruktører.

 

Alt materiale er på norsk og tilpasset nåtidens vestlige barn.

Musikken kan du finne på Spotify eller iTunes.

Kort, plakat og bøker kan kjøpes gjennom vår nett-butikk til hjemmebruk.

Vi krever ingen forkunnskaper eller forventinger fra våre barn.
Men den eldste barnegruppen egner seg

for barn som kan følge en viss veiledning og undervisning.

For barn som ikke fungerer så godt i gruppe,
tilbys èn-til-èn timer som en overgang til gruppen.

Yobas intensjon er;
At barnet skal bli kjent med og kunne regulere seg selv,
og bli trygg på sine egne styrker og svakeheter.
Og ikke minst:

YOGA SKAL VÆRE GØY - og aldri prestasjonsfremmende!

 

 

 


Finn din nærmeste sertifiserte Yoba-instruktør
(Alfabetisert pr. Stedsnavn)

 


Agder | Birkeland, Lillesand, Kristiansand, Grimstad
Diana Kusche
Mob: 959 04 438
Mail: dianakusche@hotmail.com

 

Agder | Kristiansand

Christine Steen

Mob: 901 16 706

Mail: christinesteen02@hotmail.com

 

Agder | Risør

Anne Stien Grimsrud

Mob: 410 02 045
Mail: anne@gnav.no


Asker
Abigail Budu - Quaye
Mob: 979 48 588
Mail: naaokali@hotmail.com

 

May-Britt Dahl Flagestad

Mob: 411 79 542

Mail: maybritt.d.f@gmail.com

 

Silje S. Pedersen

Mob: 994 47 554

Mail: siljes.akupunktur@gmail.com

Austrheim kommune

Elin Iren Solberg Ujma

Mob. 911 64 138
Mail: eli-iren@online.no

Bergen​

Ingrid Jæger

Mob: 918 15 904

Mail: ingrid.jaeger@me.com 


Kristin Hodne-Høgheim
Mob: 464 14 766
Mail: kristinhodnehogheim@gmail.com


Bergen | Frekhaug
Helene Danielsen
Mob: 413 84 447
Mail: helene.danielsen@me.com / utpustyoga@gmail.com
Facebook: UtPust Yoga

 

Bergen | Nestun
Nina Birgitte Price

Mob: 458 09 896
Mail: kiropraktornina@gmail.com
Bambus Familieklinikk

Bergen | Sandviken

Lyudmila Klasanova

Mob: 900 34 431
Mail: lklasanova@gmail.com

 

Bergen | Vaksdal | Voss

Juste Tamasauskiene
Mob: 942 22 042

Mail: juste.tamasauskiene@gmail.com
Instagram: elitino.no

Bergen og Omegn
Amanda Margrete Furnes
Mob: 46959137
Mail: amanda-96@live.no

Bø i Telemark

Hamida Trgalovic
Mob: 976 39 672
Mail: hamida71h@gmail.com

Bærum | Stabekk

Catherine Anker-Sletholt

Mob: 67 59 01 00

Mail: catherine@barniutvikling.no
Bambus familieklinikk

Eidsvoll Verk (Øvre Romerike)
Therese S
irevåg Hansen

Mob: 400 40 854
Mail: thereseshansen@hotmail.com

Enebakk
Cathrine M. Foss
Mob: 922 32 202
Mail: catfoss1@hotmail.com


Fredrikstad

Frida Engegård

Mob: 994 30 592

Mail: fridaengegaard@live.no
"Barneyoga med Frida" på Facebook 

 

Yvonne Desiree Olafsen 
Tlf: 40413942 
Mail: elitedance@live.no

 

Mariann Langvik-Olsen

Mob: 408 96 952 
Mail: marianla@hotmail.no

Turid Gustavsen

Mob: 410 78 015

Mail: tur-gust@online.no
 

Færder (Vestfold)

Guri Hoff
Mob: 958 89 818
Mail: guriahoff@gmail.com
ØyaYoga | Bedrehuset

Gjøvik | Toten

Tine Hoel Solheim 

Mob: 971 11 299

Mail: tine.nyberget-hoel@hotmail.com

 

Hamar

Marita Madeleine Mathiassen

Mob: 954 50 301
Mail: maritamadeleine@hotmail.no

Haugesund | Karmøy

Marianne N. Svensen

Mob: 481 82 964

Mail: marianne1909naustvik@gmail.com

 

Hvaler (Viken)

Katarina Magnus

Mob: 911 66 196

Mail: kontakt@meditasjonen.no
 

Hvam (Akershus)

Heidi Loe Nielsen

Mob: 906 30 863

Mail: medhjerteforyoga@gmail.com

 

Indre Østfold

Tonje Hoff Kristiansen
Mob.: 928 06 710
Mail.: post@hoffcoaching.no
Instagram: @FaceYour.Mind

Malin Pousette

Mob: 403 19 694

Mail: info@malinpousette.no

Instagram: begin.within | malinpousette.no

 

Larvik

Herdis Tobiassen

Mob: 975 22 355

Mail: herdis.tobiassen@hotmail.com

 

Lillehammer

Hanne Mette Koen

Mob: 988 31 807

Mail: hannekoen@gmail.com
 

Lørenskog (Romerike)

Soraya Studio

Mob: 462 20 859

Mail: sorashine@hotmail.com
 

Mo i Rana

Yvonne Kristoffersen
Mob: 980 98 265
Mail: yvonnekaisdatter@outlook.com 
Yoga for barn, meditasjon og mindfulness

 

Moss

Mia Saastad

Mob: 917 15 684

Mail: mia.forland@gmail.com

Mysen

Jeanette Stolt

Mob: 415 19 748

Mail: je-stolt@online.no

​Måløy | Kinn Kommune
Lizzie Bibby
Mob: 469 46 163
Mail: lizzie.bibby@gmail.com
Tera Yoga

Nesodden

Elisabeth Bondoux 

Mob: 924 14 533

Mail: elisabethjohansen1@hotmail.com
 

Nittedal
Anette Meiltoft
Mob: 932 51 827
www.romforyoga.com

 

Nordre Follo

Anita Fellingen
Mob: 928 82 279
Mail: anita.fellingen@yahoo.no

Nordre Land Kommune

Rita Tåje Øksnevad 

Mob: 990 28 249

Mail: rita@ritataje.no 


Nøtterøy
Kjersti Kolflåth Grødem
Mob: 414 46 262
Mail: 
post.momentyoga@gmail.com

Facebook: MomentYoga
 

Oslo

Abigail Budu - Quaye

Mob: 979 48 588

Mail: abigailquaye@live.com

Diana Popova

Mob: 954 79 349

Mail: d.a.popova@hotmail.com

Elin Falkenhall

Mob: 926 65 705

Mail: elinahall@yahoo.no (Sentralt)

 

Hanne Nybråt Dahl

Mob: 950 71 070

Mail: hanne_nd90@hotmail.com (Holmlia)

Maren Nordal

Mob: 415 49 101

Mail: marennordal@hotmail.com

 

Patricia Kennie
Mail: patriciakennie@outlook.com


Porsgrunn
 Johanne Birgitte Møller
Mob: 
926 94 515
Mail: jbmoller@outlook.com


Kari Rougthvedt Eriksen
Mail: kari.rougthvedt.eriksen@porsgrunnskolen.no

Ringerike og Hole

Siw Therese Runesdotter

Mob: 934 47 457

Mail: siwtr@me.com

Rogaland | Sandeid

Ingebjørg Håland
Mob: 921 73 486
Mail: info@mindandbody.no

Sandvika | Bærum

Ingela Boman

Mob: 938 96 059

Mail: ingelaboman@hotmail.com

Sarpsborg
Linda Marie Kristiansen

Mob: 412 81 402

Linn Iversen

Mob: 407 47 194

Familieyoga
 

Nina Marie Dammann

Mob: 474 75 384

Mail: wiretima@gmail.com

Tonje Gunnarstorp 

Tlf: 977 47 961

Mail: Tonje_b85@hotmail.com

 

Skedsmokorset

Niedja De Lima Smit
Tlf: 980 569 93
Mail: niedjasmit@gmail.com

Spydeberg

Astrid Sommervik Auren

Mob: 928 82 632

Mail: auren1976@hotmail.com

Stavanger

Gyda Marie Øian Leavy

Mob: 900 24 311

Mail: gyda.marie@outlook.com

Julie Dokkedal

Mob: 476 23 074

Mail: juliedokkedal@hotmail.com

Stavern | Larvik

Marit Irene Vie

Mob: 402 49 202

Mail: marit@vie-dialog.no

Vie Dialog

Telemark  | Grenland 

Marlena Sljivo

Mob: 48 02 07 57

Mail: marlena.sljivo@gmail.com

Telemark | Porsgrunn, Skien 

Elise Fotland 

Mob: 936 00 861

Telemark | Porsgrunn, Skien, Rjukan 

Lena Tveiti

Mob: 400 75 834

Mail: lenatve@hotmail.com

Tromsø

Charlotte Olsen

Mob: 977 97 615

Mail: charlottelinne@gmail.com

Trøndelag | Oppdal

Zieduna G.Frengstad

Mob: 934 29 245

Mail: zieduna76@hotmail.com

Trønderlag | Orkdal

Ragnhild Grefstad

Mob: 971 23 012
Mail: ragnhild.grefstad@gmail.com

Trønderlag | Spogndal

Pia Otte
Mob: 944 84 736 
Mail: pia1905@gmail.com
"ShettisYoga - Riding med Yoga"
Stall Brålykkja | stallbraalykkja.no


Ål | Hallingdal

Brisa Kolbjørnsen

Mob: 974 08 817
Mail: brisa_mx@hotmail.com 

Ås
Cathrine Martinsen
Mob: 924 08 926
Mail: YOBA@1plan.no

(Holder til på 1.Plan fysioterapi Yoga Pilates i Ås.)

UTLANDET:

Spania

Diana Popova

Mob: 954 79 349

Mail: d.a.popova@hotmail.com

yoba_skilpadde_edited.png
yoba_ballongen_edited.png
_0004_Yoba_treet.pdf.png
Stjerner Yoba 4.png
bottom of page